Ponad 10 lat doświadczenia w sprawach karnych.

 

Doświadczeni adwokaci od spraw karnych

Zespół ds. karnych Kancelarii Adwokackiej "Bartosiak & Wspólnicy" sp.k. z siedzibą w Warszawie składa się z adwokatów i aplikantów adwokackich specjalizujących się w prawie karnym (sprawach karnych) oraz zatrzymań dokonywanych w związku z postępowaniem karnym przez funkcjonariuszy Policji i innych służb państwowych.


W skład Zespołu ds. karnych
Naszej Kancelarii Prawnej w Warszawie wchodzą:


Michał Maciąg

Telefon kontaktowy 796-000-473


Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W ramach Naszej Kancelarii Prawnej specjalizuje się w obronie w procesie karnym oraz prawie karnym wykonawczym.

Tomasz Ode

Telefon kontaktowy 608-063-398


Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W latach 2010 r. - 2013 r. Współpracował z adwokatem Krzysztofem Dmowskim prowadząc sprawy karne. W swojej praktyce adwokackiej specjalizuje się w sprawach karnych.

Mariusz Bartosiak

Telefon kontakowy 795-168-445


Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. W latach 2007 r. - 2010 r. zdobywał doświadczenie w Kancelarii Prawnej "Piotr Szeja i Wspólnicy" sp.k. z siedzibą w Warszawie prowadząc sprawy cywilne oraz współpracował z adwokatem Krzysztofem Dmowskim prowadzącym indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie prowadząc sprawy karne. Od 2010 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie oraz zarządza Kancelarią Adwokacką Bartosiak & Wspólnicy" sp.k. z siedzibą w Warszawie.