Doświadczeni adwokaci
od spraw karnych

Zespół ds. karnych Kancelarii Adwokackiej „Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. z siedzibą w Warszawie składa się z adwokatów i aplikantów adwokackich specjalizujących się w prawie karnym (sprawach karnych) oraz zatrzymań dokonywanych w związku z postępowaniem karnym przez funkcjonariuszy Policji i innych służb państwowych.

W skład Zespołu ds. karnych
Naszej Kancelarii Prawnej w Warszawie wchodzą:

Adwokat Mariusz Bartosiak

Telefon kontaktowy 795-168-445

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. W latach 2007 r. – 2010 r. zdobywał doświadczenie w Kancelarii Prawnej „Piotr Szeja i Wspólnicy” sp.k. z siedzibą w Warszawie prowadząc sprawy cywilne oraz współpracował z adwokatem Krzysztofem Dmowskim prowadzącym indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie prowadząc sprawy karne. Od 2010 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie oraz zarządza Kancelarią Adwokacką Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. z siedzibą w Warszawie.

Adwokat Damian Kapisz

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej specjalizuje się w obronie w procesie karnym oraz prawie karnym wykonawczym. Stawał wielokrotnie jako obrońca przed sądami powszechnymi w procesach karnych.

Siedziba kancelarii – Warszawa

Kancelaria Adwokacka
Aleja Solidarności 119/125 lokal 97
(skrzyżowanie z ulicą Jana Pawła II)
00-897 Warszawa

Dane kontaktowe

Sekretariat: (48) 22 308-55-00

Adw. Mariusz Bartosiak: 795-168-445

Godziny otwarcia kancelarii

Spotkania z klientem: 08:00-20:00.

W przypadku zatrzymania przez Policję lub inne służby Państwowe możliwy kontakt 24/h